قوانین تدریس در فوت و فن

همکاری با فوت و فن به چه صورت است؟

فوت و فن محیطی‌ برای‌ارائه‌ی‌ آموزش‌‌های‌ حرفه‌ای‌ و متنوع‌ در تمام زمینه هاست‌.
شما میتوانید از هر هنر یا تخصصی که دارید یک دوره آموزشی تهیه کنید و به رایگان در سایت فوت و فن قرار دهید.
فوت و فن ٪80 درصد از مبلغ فروش دوره آموزشی را به مدرس یا تولیدکننده‌ی آن محتوا پرداخت میکند و درصد قابل توجهی از سهم خود را نیز به تبلیغات و بازاریابی برای دوره ها اختصاص میدهد.
برای محتوایی که تولید کرده‌ام چه مبلغی را باید درنظر داشته ‌باشم؟
این شما هستید که آموزش ها و محتوای تولیدشده‌تان را قیمت‌گذاری خواهید کرد.
با این حال فوت و فن با درنظرگرفتن معیارهای متفاوت و قیمت‌های پیشنهادی رقبا، یک محدوده‌ی قیمت مناسب و سودآور را به شما پیشنهاد می‌کند تا راحت‌تر بتوانید برای قیمت‌گذاری نهایی تصمیم بگیرید.
*توجه داشته باشید که حداقل قیمت برای یک دوره آموزشی 10 هزارتومان و حداکثر آن 999 هزار تومان میباشد
پرداخت‌وجه در فوت و فن چگونه انجام خواهد شد؟
بعد از ثبت نام در سایت و تبدیل کاربری تان به فروشنده تمامی اطلاعات آماری شما در صفحه‌ی شخصیتان موجود میشود. این اطلاعات که شامل تعداد و میزان فروش هرمحتوا،تعداد مشتریان و مبلغ درآمد هستند به شما کمک می‌کنند تا علاوه بر تولید محتوای بهتر، بتوانید وضعیت مالی حسابتان را به راحتی ببینید و بررسی‌کنید.
اگر موجودی حسابتان بیشتر از 50 هزارتومان باشد، هرموقع که بخواهید می‌توانید درخواست دریافت‌وجه بدهید. فوت و فن در همان روز و بصورت آنی پرداخت را برای شما انجام خواهد داد.

چگونه دوره آموزشیمان را ارسال کنیم؟

ابتدا نمونه دوره ای را از طریق ایمیل ، تلگرام ، یا سایر شبکه های اجتماعی برای ما ارسال کنید بعد از تایید نمونه‌ی ویدیوی آموزشیتان توسط کارشناسان محتوای فوت و فن درصورت تایید با شما تماس گرفته میشود و شما قادرخواهید‌بود دوره را بصورت کامل برای ما بفرستید.

توجه داشته باشید که ویدیو ها حتما باید در یک فایل فشرده zip ارسال شوند

یا میتوانید ابتدا نمونه ویدیوها را بر اساس شماره به همراه یک فایل ورد شامل توضیحات کامل دوره در یک فایل zip قرار بدهید،سپس آن را در یک وب‌سایت هاستینگ«مانند مدیافایر»آپلود‌ کرده و در نهایت لینک دانلود آن را به ایمیل info@fotoofan.com ارسال‌کنید.و یا از طریق فرم زیر اقدام به ثبت دوره کنید

نکته : بهترین راه ارتباطی از طریق فرم زیر میباشد

حداقل زمان برای یک دوره‌ی‌آموزشی ۲۰ دقیقه است.

دقت‌کنید که فایلهای ذکر شده تحت هیچ‌شرایطی نباید از طریق سرویس هایی نظیر یوتیوب و آپارات که مختص اشتراک‌گذاری ویدیو هستند،ارسال شوند.

چنانچه به اینترنت پرسرعت دسترسی‌ندارید و یا حجم ترافیک اینترنتتان محدود ‌است می‌توانید فایل های دوره‌ی آموزشی خود را با پیک و یا پست برای فوت و فن  ارسال‌کنید.

ما در کنار شما خواهیم بود

اگر برای یک تولید محتوای خوب نیاز به راهنمایی دارید کافیست ویدیوی معرفی دوره‌تان یا لینک ویدیوی آموزشی که قبلا تولید کرده‌اید را برای کارشناسان ما بفرستید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.شما همچنین می‌توانید سایر سوالاتتان را در زمینه‌ی چگونگی تولید محتوای مناسب از طریق ایمیل fotoofan@gmail.com بپرسید و با ما در ارتباط باشید .

  • Drop files here or
    Accepted file types: mp3, mp4, wma, png, jpg, gpeg.