قوانین

قوانین

قوانین و حریم خصوصی کاربران

تعریف :

هرکسی که از سایت فوت و فن دوره ای تهیه کرده یا دوره ای برای فروش دارد کاربر سایت محسوب میشود و مشمول قوانین است

شرایط و ضوابط :

1 : کاربران می بایست در هنگام ارسال دیدگاه‌های خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه مطلب یا پیغام ایشان باشد. مسئولیت دیدگاه‌های ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد

2 : در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.

3 : در تیکت ها و کامنت ها و حتی فیلم های آموزشی از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات پرهیز کنید. در صورتی که ارسال های مذکور مربوط به تبلیغات تجاری باشند توسط مدیران حذف خواهند شد و در صورت تکرار این عمل توسط کاربر، آن اکانت برای همیشه بسته خواهد شد.

4 : در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد.

5 : لطفاْ در زمان مطرح کردن مطلبی در دیدگاه ها ، به مسایل و قوانین جمهوری اسلامی احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جداْ خودداری فرمایید. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسایل عقیدتی سیاسی جلوگیری کنید که در این صورت ، دسترسی کاربر برای همیشه به سایت قطع خواهد شد.

6 : پرداخت برای محتوای خریداری‌شده از طریق صفحهٔ اختصاصی هر محتوا انجام می‌گیرد. تمام قیمت‌های وبسایت ما به تومان برابر با ۱۰ ریال ایران است. اگر به هر طریقی تبدیل ارزی انجام می‌گیرد، مسئولیت و تمامی هزینه‌های تبدیل نرخ و وجه از ارز مورد نظر شما، بر عهدهٔ خود شما است. هزینهٔ تبدیل توسط موسسه مالی شما تعیین می‌شود، و در حوزهٔ عمل ما نیست.

7 : شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار هیچ کس دیگری قرار بدهید، و یا به کسی اجازه بدهید به حساب شما و محتوای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و محتوای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است.

8 : ما در هر زمانی که به نتیجه برسیم که شما از این قوانین و شرایط و یا هر قانون دارای موضوعیت، تخطی کرده‌اید، ممکن است دسترسی شما به حسابتان را بسته به صلاحدید خودمان محدود کرده، معلق کرده، یا ملغی کنیم. البته ما در به‌کارگیری این اهرم و گرفتن چنین تصمیمی، معقول و منطقی برخورد خواهیم کرد.

9 : مالکیت محتوا یا مجوز بهره‌بردای از محتوا، متعلق به ما، یا مدرسان و تولیدکنندگان اصلی محتوا می‌باشد. همچنین حقوق طراحی، ترکیب، و نما و حس وبسایت متعلق به ما است. کلیهٔ محتوای موجود در فوت و فن مشمول حقوق مالکیت معنوی و حقوق مؤلف می‌شود.

10 : به منظور احراز هویت پس از خرید هر آموزش، شماره همراهی که به خود شما تعلق دارد، در فوت و فن ثبت و فعال می‌گردد. این شماره تلفن جزو حریم خصوصی شما بوده و فوت و فن آن را در اختیار هیچ نهاد یا سازمانی قرار نخواهد داد.

11 : ما به حقوق مالکیت معنوی دیگران احترام می‌گذاریم، از جمله کسانی که آنقدر لطف داشته‌اند که اجازه داده‌اند از بخشی از دارایی‌ها و مطالبشان در وبسایت‌مان استفاده کنیم. اگر فکر می‌کنید چیزی در وبسایت ما وجود دارد که مالکیت معنوی شما یا حقوق دیگری از شما را نقض می‌کند، لطفا با ما تماس بگیرید.

12 : شما حق ندارید آدرس ایمیل غیرواقعی ارائه بدهید، هویت دیگران را تقلید یا جعل کنید، یا ارتباط خود با دیگران را به شکل نادرستی نشان بدهید

13 : دوره های خریداری شده در فوت و فن فقط و فقط برای شما و خانواده تان است این دوره ها فقط برای خریدار و خانوده فردی که دوره را خریده است قابل استفاده است و هرگونه نشر و کپی برداری و پخش غیرمجاز آن غیرقانونی بوده و فوت و فن هیچ گونه رضایتی در این باره ندارد. این امر غیرقانونی و حرام است و قطعا با فرد خاطی برخورد میشود

در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین آن را در قسمت تماس با ما ارسال کنید.

 

چنانچه دوره ای را تهیه کردید و از آن ناراضی بودید، طی مدت 72 ساعت از لحظه‌ی پرداخت، برای عودت وجه پرداختی برای آن دوره درخواست دهید، البته درخواست شما باید موارد زیر را دارا باشد:

1 . بیشتر از ۳۰٪ طول دوره را تماشا یا دانلود نکرده باشید.
۲. پس از درخواست عودت وجه، اقدام به تماشا یا دانلود دوره نکرده باشید.
۳. دلیل شما برای درخواست عودت وجه، موجه باشد (مثلا مغایرت طول دوره یا محتوای آن با چیزی که پیش از خرید اعلام شده).
و در اینصورت فوت و فن تمامی وجه پرداختی شما برای آن دوره را به شما عودت میدهد.

1 . محتوای خریداری‌شده در حساب شما ثبت‌شده است، با ورود به حساب کاربریتان می‌توانید آن را دانلود کرده و استفاده کنید‌.

۲. آموزش هایی که خریداری میکنید و در اختیارتان قرار میگیرد فقط برای استفاده شخصی و آموزش خودتان است و هیچگونه حق بازتوزیع آنها به هر شکل را ندارید.

۳. آنچه که در ازای پرداخت مبلغ دریافت می‌کنید در اصل مجوز استفاده از آن محتوا است، نه مالکیت آن محتوا.

۴. ما دسترسی مادام العمر به محتوای‌خریداری‌ شده‌تان را فراهم کرده ایم. با اینحال پیشنهاد می‌کنیم بعد از خرید نسبت به دانلود محتوای مورد نظر اقدام کنید. زیرا ممکن است به دلایلی محتوای خریداری‌شده را حذف کنیم، مثلا اگر قدیمی یا منسوخ شده باشد، یا به دلایل قانونی یا کاری وادار به انجام این کار شویم.
چنانچه قصد داشتیم محتوای خریداری شده را حذف کنیم تلاش خواهیم کرد تا به شما از طریق ایمیل اطلاع بدهیم، اما این کار بسته به دلیل یا ضرورتِ حذف، همیشه ممکن نخواهد بود.

۵. شما با عضویت در وبسایت ما، می‌پذیرید، هیچ محتوایی را بازتوزیع نمی‌کنید، کپی نمی‌کنید، تغییر نمی‌دهید، انتقال نمی‌دهید، واگذار نمی‌کنید، نمی‌فروشید، اجاره نمی‌دهید، قرض نمی‌دهید، ویرایش نمی‌کنید، و در قالب دیگری قرار نمی‌دهید.
اگر محتوای ما را دوست دارید، به جای آنکه محتوای وبسایت را برای دیگران بفرستید، دیگران را به استفاده از وبسایت ما تشویق کنید.

۶. اگر در دسترسی به حساب یا هر بخشی از محتوای خریداری‌شده به مشکلی برخوردید، لطفا با ما تماس بگیرید.

تعریف :

اگر شما دوره ای در فوت و فن دارید و یا آموزشی ارائه میدهید، شما «مدرس» هستید و شرایط و قوانین اضافه‌ای شامل حال شما می‌شود، و شما تضمین می‌دهید، و تعهد می‌دهید که:

شرایط و ضوابط :

شما تابع حریم خصوصی فوت و فن هستید، که تنها بر اساس صلاحدید خودمان تایید یا رد میشوید؛

۱ : برای تمامی محتوایی که به وبسایت ارائه می‌دهید، شما مسئول هستید مالکیت یا مجوزها، حقوق، رضایتنامه‌ها، اجازه‌نامه‌ها و صلاحیت لازمه را داشته باشید. و شما مسئول آن هستید که هیچ بخشی از محتوای ارائه شده، هیچگونه حق مالکیت معنوی از شخص ثالثی را زایل یا غصب نکند؛

۲ : شما معلومات، اعتبارنامه‌ها و تخصص لازم، شامل تحصیلات، تعلیمات، دانش، و مهارت‌های مربوطه را برای تدریس و ارائهٔ خدمات مورد نظر از طریق سایت و محصولات آن را دارا هستید؛

۳ : هیچگونه محتوای نامناسب، آزارنده، توهین‌آمیز، نژادپرستانه، نفرت‌آمیز، تبعیض‌آمیز، هرزه، نادرست، گمراه‌کننده، جعلی، بدنام‌کننده، و افتراآمیز منتشر نمی‌کنید؛

۴ : هیچگونه تبلیغ، محتوای ترویجی، هرزنامه، نامه‌های زنجیره‌ای، طرح هرمی، یا هر شکل دیگری از درخواست و وسوسهٔ غیرمجاز و نامطلوب را در محتوا یا به کاربران در وبسایت عرضه نمی‌کنید؛

۵ : شما وارد هیچگونه فعالیتی نمی‌شوید که باعث شود فوت و فن وادار به کسب مجوز یا پرداخت هرگونه حق امتیاز به شخص ثالثی گردد، برای مثال، پرداخت حق امتیاز استفاده از هر گونه اثر موسیقی یا صدای ضبط شده؛

۶ : به هیچ شکلی مانع یا مزاحم کار دیگر مدرسان در جهت ارائهٔ خدمات یا دوره‌هایشان نمی‌شوید؛

۷ : چنانچه کاربری به دنبال خدمات شما بود، (برای مثال در قسمت نظرات سوالی از شما پرسید،) در طی مدت ۴۸ ساعت به آن پاسخ می‌دهید و کیفیت خدمات خود را در سطحی متناسب با استانداردهای صنعت خود یا به‌طور کلی خدمات آموزشی، حفظ می‌کنید؛

۸ : شما به عنوان «مدرس»، می‌پذیرید که دانشجویان حق پس گرفتن وجه‌شان را طبق شرایطی که در بخش حریم خصوصی توضیح داده ایم را دارند. و در اینصورت نه مدرس و نه فوت و فن هیچ دریافت، دستمزد، یا کمیسیونی بر روی هرگونه تراکنشی که برای آن عودت وجه تایید و اجرا می‌شود، ندارند.

9 : شما بالای ۱۸ سال سن دارید، یا چنانچه ندارید، یک ولی قانونی یا والد شخص ثالث دارای سن قانونی باید با این شرایط و ضوابط و شرایط و ضوابط مدرسان موافقت کرده باشد و مسئولیت و تعهدات عملکرد شما و برآوردن آنها را بپذیرد.

10 : قوانین برای همه یکسان است و هیچ گونه تغییری (مگر به صلاحیت خود فوت و فن) برای هیچ کس اعمال نمیشود

11 : آماده کردن آموزش ها با حجم علمی بالا و بروزرسانی مرتب آن را باید تضمین بکنید

12 : در صورت مشاهده هرگونه تبلیغات در ویدیوی آموزشی (ویدیویی، صوتی، واترمارک، لوگو، کپشن و زیرنویس)، دوره جهت اصلاح به مدرس عودت داده خواهد شد. اگر تبلیغات موردنظر پس از بارگذاری مجدد دوره در فوت و فن محرز شود دوره تا زمان رفع مشکل، از دسترس عموم خارج خواهد شد. و درصورت مشاهده هرگونه سواستفاده از این موضوع با فرد خاطی به شدت برخورد میشود