کسب درامد

همکاری با فوت و فن به چه صورت است؟

فوت و فن محیطی‌ برای‌ارائه‌ی‌ آموزش‌‌های‌ حرفه‌ای‌ متنوع‌ است‌ و‌ مدرسین‌‌ و تولیدکنندگان‌ محتوا‌ هم‌ در‌عواید‌ فروش‌ آن‌محتوا‌ با‌ فوت و فن شریکند.

فوت و فن بابت ارائه‌ی‌ آموزش‌های‌ رایگان‌ از‌ مدرس‌ یا‌ تولیدکننده محتوا هیچ هزینه‌ای دریافت نمیکند و درهر حالت برای محتوا بازاریابی و تبلیغات مناسبی انجام خواهد داد.

اگر یک محصول منحصراً و فقط در فوت و فن قرار‌داده‌شود ٪80 درصد از مبلغ فروش آن به مدرس یا تولیدکننده‌ی آن محتوا پرداخت خواهد شد.

همچنین اگر ارائه‌ی محصول یا محتوا بصورت انحصاری در فوت و فن نباشد، ٪۵۰ از مبلغ فروش آن محصول به حساب مدرس یا تولیدکننده واریز خواهد‌ شد.

توجه‌کنید درصد باقیمانده‌ی پول که متعلق به فوت و فن  است، برای هزینه‌های سایت، بازاریابی و تبلیغات محتوا و محصولات برای افزایش فروش صرف خواهد شد.

برای محتوایی که تولید کردهام چه مبلغی را باید درنظر داشته باشم؟

این شما هستید که آموزش ها  و محتوای تولیدشده‌تان را قیمت‌گذاری خواهید کرد.

با این حال فوت و فن با درنظرگرفتن معیارهای متفاوت و قیمت‌های پیشنهادی رقبا، یک محدوده‌ی قیمت مناسب و سودآور را به شما پیشنهاد می‌کند تا راحت‌تر بتوانید برای قیمت‌گذاری نهایی تصمیم بگیرید.

توجه داشته باشید که حداقل قیمت برای یک دوره آموزشی 10 هزارتومان و حداکثر آن 999 هزار تومان میباشد

پرداختوجه در فوت و فن چگونه انجام خواهد شد؟

اطلاعات آماری شما در صفحه‌ی شخصیتان موجود است.این اطلاعات که شامل تعداد و میزان فروش هرمحتوا،تعداد مشتریان و مبلغ درآمد هستند به شما کمک می‌کنند تا علاوه بر تولید محتوای بهتر، بتوانید وضعیت مالی حسابتان را به راحتی ببینید و بررسی‌کنید.

اگر موجودی حسابتان بیشتر از 50 هزارتومان باشد، هرموقع که بخواهید  می‌توانید درخواست تسویه حساب  و دریافت‌وجه بدهید. فوت و فن در روز دهم هر ماه درخواست‌های تسویه را بررسی می‌کند و طی 24 ساعت آینده ، مبلغ  درخواستی را به حساب مدرسین و تولیدکنندگان واریز خواهد کرد.

1 : برای تمامی محتوایی که به وبسایت ارائه می‌دهید، شما مسئول هستید مالکیت یا مجوزها، حقوق، رضایتنامه‌ها، اجازه‌نامه‌ها و صلاحیت لازمه را داشته باشید. و شما مسئول آن هستید که هیچ بخشی از محتوای ارائه شده، هیچگونه حق مالکیت معنوی از شخص ثالثی را زایل یا غصب نکند؛

۲ : شما معلومات، اعتبارنامه‌ها و تخصص لازم، شامل تحصیلات، تعلیمات، دانش، و مهارت‌های مربوطه را برای تدریس و ارائهٔ خدمات مورد نظر از طریق سایت و محصولات آن را دارا هستید؛

۳ : هیچگونه محتوای نامناسب، آزارنده، توهین‌آمیز، نژادپرستانه، نفرت‌آمیز، تبعیض‌آمیز، هرزه، نادرست، گمراه‌کننده، جعلی، بدنام‌کننده، و افتراآمیز منتشر نمی‌کنید؛

۴ : هیچگونه تبلیغ، محتوای ترویجی، هرزنامه، نامه‌های زنجیره‌ای، طرح هرمی، یا هر شکل دیگری از درخواست و وسوسهٔ غیرمجاز و نامطلوب را در محتوا یا به کاربران در وبسایت عرضه نمی‌کنید؛

۵ : شما وارد هیچگونه فعالیتی نمی‌شوید که باعث شود فوت و فن وادار به کسب مجوز یا پرداخت هرگونه حق امتیاز به شخص ثالثی گردد، برای مثال، پرداخت حق امتیاز استفاده از هر گونه اثر موسیقی یا صدای ضبط شده؛

۶ : به هیچ شکلی مانع یا مزاحم کار دیگر مدرسان در جهت ارائهٔ خدمات یا دوره‌هایشان نمی‌شوید؛

۷ : چنانچه کاربری به دنبال خدمات شما بود، (برای مثال در قسمت نظرات سوالی از شما پرسید،) در طی مدت ۴۸ ساعت به آن پاسخ می‌دهید و کیفیت خدمات خود را در سطحی متناسب با استانداردهای صنعت خود یا به‌طور کلی خدمات آموزشی، حفظ می‌کنید؛

۸ : شما به عنوان «مدرس»، می‌پذیرید که دانشجویان حق پس گرفتن وجه‌شان را طبق شرایطی که در بخش حریم خصوصی توضیح داده ایم را دارند. و در اینصورت نه مدرس و نه فوت و فن هیچ دریافت، دستمزد، یا کمیسیونی بر روی هرگونه تراکنشی که برای آن عودت وجه تایید و اجرا می‌شود، ندارند.

چگونه دوره آموزشیمان را ارسال کنیم؟

ابتدا نمونه دوره ای را از طریق ایمیل ، تلگرام ، یا سایر شبکه های اجتماعی برای ما ارسال کنید بعد از تایید نمونه‌ی ویدیوی آموزشیتان توسط کارشناسان محتوای فوت و فن درصورت تایید با شما تماس گرفته میشود و شما قادرخواهید‌بود دوره را بصورت کامل برای ما بفرستید.

توجه داشته باشید که ویدیو ها حتما باید در یک فایل فشرده zip ارسال شوند

یا میتوانید ابتدا نمونه ویدیوها را بر اساس شماره و  همراه فرم‌دوره(که در یک فایل ورد قابل دانلود‌است) در یک فایل zip قرار بدهید،سپس آن را در یک وب‌سایت هاستینگ«مانند مدیافایر»آپلود‌ کرده و در نهایت لینک دانلود آن را به ایمیل info@fotoofan.com ارسال‌کنید.

حداقل زمان برای یک دوره‌ی‌آموزشی ۲۰ دقیقه است.

دقت‌کنید که فایلهای ذکر شده تحت هیچ‌شرایطی نباید از طریق سرویس هایی نظیر یوتیوب و آپارات که مختص اشتراک‌گذاری ویدیو هستند،ارسال شوند.

چنانچه به اینترنت پرسرعت دسترسی‌ندارید و یا حجم ترافیک اینترنتتان محدود ‌است می‌توانید فایل های دوره‌ی آموزشی خود را با پیک و یا پست برای فوت و فن  ارسال‌کنید.

ما در کنار شما خواهیم بود

اگر برای یک تولید محتوای خوب نیاز به راهنمایی دارید کافیست ویدیوی معرفی دوره‌تان یا لینک ویدیوی آموزشی که قبلا تولید کرده‌اید را برای کارشناسان ما بفرستید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.شما همچنین می‌توانید سایر سوالاتتان را در زمینه‌ی چگونگی تولید محتوای مناسب از طریق ایمیل fotoofan@gmail.com بپرسید و با ما در ارتباط باشید .

کیفیت تصویر

ابعاد ویدیو باید طوری باشد که کاربران به راحتی بتوانند متوجه جزئیات آموزش بشوند‌. با این حال فوت و فن اندازه‌ی(1280×720)HD را پیشنهاد می‌کند.

حین ضبط ویدیوی آموزشی چه با دوربین و چه تلفن همراه،حتی المقدور از فوکوس و زوم کردن بپرهیزید.این کار علاوه بر کاهش کیفیت ویدیو ممکن است باعث کاهش تاثیرگذاری برای مخاطبان بشود.

کلیه‌ی حقوق تولید و ارائه نزد فوت و فن محفوظ است و محتوای آموزشی شما با نام خودتان منتشر خواهد شد.

حتما در طول ویدیو خودتان را معرفی کنید اما هیچ گونه اطلاعاتی از قبیل شبکه های اجتماعی و یا آدرس و شماره تلفن در ویدیوهای شما نباشد

کیفیت صدا

اگر در تولید محتوا از موزیک استفاده می‌کنید،دقت داشته باشید که صدای آن خیلی‌بلند نباشد.بهتر از موزیک مناسب(بی کلام) با موضوع آموزش و نحوه ی تدریستان استفاده کنید.

لازم‌نیست از یک میکروفون قوی و گران قیمت استفاده‌کنید.برای تست کیفیت صدا می‌توانید شیوه‌های مختلفی را  به‌کار ببرید.

لطفا در آموزش‌ها از «موسیقی» استفاده نکنید.

کیفیت بیان

لازم است قبل از ضبط برای داشتن تسلط کافی و جلوگیری از اشتباه هنگام توضیح دادن، چندبار تمرین داشته باشید.این کار باعث میشود کاربران به نحوه‌ی آموزش شما جذب بشوند.فراموشی یک متن یا نکته،عدم تسلط شمارا نشان می‌دهد.

یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه داشته‌باشید سعی در استفاده‌ی مناسب از کلمات برای رساندن مفهوم به کاربران است.

تولیدکننده‌ی محتوا باید به موضوع آ موزش خود مسلط باشد ،بطوری که کاربران بتوانند به سهولت متوجه آن بشوند.

ادای کلمات فارسی و انگلیسی بصورت صحیح  هنگام تدریس،روی کاربران تاثیر مطلوب داشته و در انتقال صحیح محتوا به ایشان بسیار مهم است.

اگر می‌خواهید کاربران بیشتری را به ویدیویتان جذب کنید باید با انرژی با مخاطبانتان حرف بزنید.

از مهم‌ترین ویژگی‌های محتوای آموزشی ویدیویی این است که اطلاعات باید بصورت بی‌وقفه و Non-Stop به مخاطب منتقل شوند، پس بهتر است برای کسب رضایت مخاطبین از وقت‌کشی به‌شدت پرهیز کنید. ابزار لازم را طوری که دیده‌نشود ،یا وجه‌ی‌مناسبی داشته باشد در دسترستان قرار بدهید تا لازم نباشد دنبال آن بگردید.

تفاوت «یادگیری با خواندن کتاب» و «یادگیری با تماشای ویدیو» در چگونگی ثبت اطلاعات در مغز است.با استفاده از تصاویر می‌توان مفاهیم را به شیوه ی ساده تری بیان کرد و به مخاطب انتقال داد  .بی وقفه صحبت کردن و نداشتن تحرک باعث خستگی مخاطبان و از دست دادن آنها می‌شود.

آموزش‌های شما با نام خودتان در فوت و فن منتشر خواهد شد پس برای جذب مخاطبان بیشتر  و معرفی خودتان به دیگران،لازم است محتوای تولیدی کیفیت مطلوبی داشته باشد‌.توجه به کیفیت علاوه‌بر‌این، باعث افزایش فروش محتوای شما خواهد شد.

ویدیو معرفی

یک‌ ویدئوی معرفی خوب، باعث می‌شود کاربران بتوانند راحت تر به شما اعتماد کنند و برای یادگیری انتخابتان کنند.

در این ویدیو یک توضیح کلی درباره‌ی آموزش‌هایی که قرار است به کاربران بدهید،داده خواهد شد.

برای اینکه کاربران به دیدن ویدیوی شما علاقه‌مند بشوند بهتر است آن را در حداکثر ۳ دقیقه جمع‌بندی کنید.

بهتر است از موضوعاتی نظیر :

  • معرفی خودتان یا مدرس مربوطه
  • سوابق تدریس و فعالیت‌های کاری مرتبط با آن
  • موضوع کلی آموزش و سایر موضوعاتی که قرار است توضیح داده شود
  • تعیین سطح و سن کاربرانی که می‌توانند از این آموزش استفاده کنند
  • پیش‌نیازهای کاربران برای یادگیری این آموزش ها چیست
  • در نهایت کاربران چه‌چیزی را خواهند آموخت

در ویدئوی معرفیتان استفاده کنید.

پارتبندی آموزش

آموزش های طولانی و چند ساعته بهتر است در چندین ویدیوی مختلف باشند پس بهتر است که این نوع آموزش ها را پارت بندی کنید و با سرفصل های مختلف ارائه دهید